Hiszpania Opinie o hotelach napisane przez prawdziwych Gości

Ostatnie opinie o hotelach w Hiszpanii

• Sunside Central Park Apartamentos - Only Adults

Sant Antoni de Portmany, Hiszpania

Średnia ocena: 8,2
    • Pozytywna część opinii

Super basen z pięknym widokiem. Duży balkon. Z przyjemnością jedliśmy kanapki na śniadanie na balkonie. Była cisza, spokój, czym byliśmy zaskoczeni bo to jednak Ibiza, czyli wyspa imprez. Świetna lokalizacja, niedaleko bezpłatny parking, Lidl, restauracje obok, stoisko z biletami na imprezy, świetna obsługa, wszyscy zawsze witali nas z uśmiechem na twarzy i byli mili. Panie sprzątające też wszystko pięknie nam ogarnęły. Byliśmy w dwie pary, dostaliśmy pokoje obok siebie co było dla nas dużym udogodnieniem. Nic nie musieliśmy za to dopłacać. Obsługa z przyjemnością spełniła naszą prośbę, co było bardzo miłe.

• Negatywna część opinii

Tak naprawdę wszystko mi się podobało.

Karolina Polska
  • Neartothebeach21

Alicante, Hiszpania

Średnia ocena: 8,8
    • Pozytywna część opinii

Na miejscu czekał na nas sympatyczny człowiek, mówiący całkiem sprawnie po angielsku (a to nie takie częste jak mogłoby się wydawać). Przekazał nam wszystkie potrzebne informacje i dodatkowo odpowiedział na kilka pytań (polecajki restauracyjne).

• Negatywna część opinii

Google maps pokazuje zły adres, ale to rozwiązaliśmy telefoniecznie

Piotr Polska
  • Apartamento con parking gratuito

Średnia ocena: 9,5
    • Pozytywna część opinii

Bardzo wygodne i czyste mieszkanie, dostępne środki czystości, kawa, herbata. Przemiły gospodarz, wielki plus za parking oraz windę i cudowne bujane fotele :) W bliskiej odległości przystanek autobusowy, supermarkety, restauracje.

Renata Polska
  • Olympia Consul del Mar

Walencja, Hiszpania

Średnia ocena: 7,8
    • Pozytywna część opinii

Hotel z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej, blisko sklepy, całodobowa apteka, piekarnia. Łóżka bardzo wygodne, dawno się tak nie wyspałam :), dostępna wanna. Pokój był codziennie sprzątany. Polecam :)

Urszula Polska
  • Apartamentos Son Bou Gardens By MENORCARENTALS

Son Bou, Hiszpania

Średnia ocena: 7,5
    • Pozytywna część opinii

Blisko sklepy, restauracje, przystanek autobusowy , basen ( zone 3) do morza 10-15 min spacerkiem, urocze trasy piesze , plaże czyste

• Negatywna część opinii

Pęknięta szyba w drzwiach wejściowych i odczuwalna wilgoć, byliśmy w temperaturach na zewnątrz 12-18 stopni. Domek nie dogrzewany . Było zimno i wilgotno w środku .

Katarzyna Polska
  • Hotel Cartago Nova by ALEGRIA

Malgrat de Mar, Hiszpania

Średnia ocena: 7
    • Pozytywna część opinii

stary ale dobrze utrzymany hotel z dobrą załogą, wspaniałe jedzenie , blisko plaży i przystanku kolejowego

• Negatywna część opinii

hotel nie poinformował ani booking.com ani klientów , że stał się ośrodkiem pomocy społecznej dla migrantów z różnych krajów. Rodziny z dziećmi z krajów islamskich swoim sposobem zachowania w restauracji i pokojach hotelowych zakłócały pobyt gościom, którzy zapłacili za usługi hotelowe i gastronomiczne. Sytuacja była tak zła, że przerwaliśmy pobyt w tym obiekcie i nocowaliśmy w innym hotelu.

Jerzy Polska
  • Lujoso apartamento de 3 dormitorios

Torrevieja, Hiszpania

Nie ma jeszcze opinii o tym obiekcie
    • Pozytywna część opinii

Widok na morze, Piękne 2 tarasy, Baseny blisko obiektu Wyposażenie apartamentu, Zacieniony taras

• Negatywna część opinii

Zepsuty zamek w drzwiach łazienki Brak deski samoopalającej Zakurzone zasłony i narożnik Trwająca budowa za oknem

Karolina Polska
  • Céntrico Apartamento en Calle Carreteria - Malaga

Średnia ocena: 8,7
    • Pozytywna część opinii

Lokalizacja jest znakomita.Blisko centrum historycznego i zupełnie niedaleko do plaży.

• Negatywna część opinii

Materac trochę zbyt miękki i poduszki (dla nas) zbyt wysokie. To jednak jest kompletny drobiazg. Mieliśmy okna wychodzące na patio. Zatem czuło się pewne ograniczenia. Zysk był jednak taki, że mieliśmy kompletną ciszę rano i wieczorem.

Maciej Polska
  • Moderno estudio en pleno centro

Santander, Hiszpania

Średnia ocena: 9,3
    • Pozytywna część opinii

wszystko było ok lokalizacja ok miasto wspaniale polecam

• Negatywna część opinii

jedzenie super mieszkanie ładne przytulne czysto przyjemnie i bezpiecznie

Marek Węgry
  • Bubu - Nuevo edificio de apartamentos en el centro

Średnia ocena: 9,1
    • Pozytywna część opinii

Super lokalizacja. Cicho i spokojnie.

Milosz Polska